Kokkamispidu

Korraldame Vürtsi meeskonnaga Sinu lapsele maitseteküllase sünnipäevapeo, kus Sina – vanem, ei pea muud tegema, kui oma lapse kohale tooma! Ei ole vajadust muretseda toidu ja joogi ega millegi muu pärast – lastel on lõbus, nad omandavad oskusi köögis ise midagi põnevat valmistades ning lõpuks saavad ka kõhukesed kenasti enda valmistatud head ja paremat täis!

Kokkamispidude valikus on järgmised menüüd, mida koos lastega valmistame (eelnevalt lepime kokku, mis menüüd teha soovitakse)-

  1. “Little Italy” – see on pidu, mille raames valmistame lastega ise pasta bologneset – teeme ise pasta ja bolognese kastme ning magustoiduks valmistame Itaalia magustoidupärli Tiramisu koogi.
  2. “American Dream” – see on pidu, mille käigus valmistame lastega hamburgereid ja friikartuleid, kõik koostisosad valmivad värskest toorainest kohapeal ning magustoiduks küpsetame brownie koogi.
  3. “Puhas Kuld” – on pidu klassikalise Eesti sünnipäeva toiduga – valmistame lastega kartulisalati ja küpsetame viinerid ning magustoiduks meisterdame küpsise- või vahukooretordi.

Vali oma lemmik kokkamissünnipäev ja broneeri Vürts oma peoks!

Kokkamispeo hind 450€ (kuni 15-le osalejale), mis sisaldab Vürtsi ruumi kasutamist 2,5h, laste juhendajaid, toiduaineid ja kergeid jooke (hinnale lisandub käibemaks). Iga lisanduv osaleja 20 eurot (lisandub käibemaks)

Kokkamispidu sobib hästi ca 15-osalejaga seltskonnale.