Avaleht

Tere tulemast Vürtsi! Meil saad korraldada endale meelepärase ürituse privaatses ja hubases õhkkonnas vaid oma seltskonnaga!

Sünnipäevad – koosolekud – tüdrukute õhtud – koolitused – kokkutulekud – seminarid – õpitoad – toote esitlused – tähtpäevad –  kooskokkamine – muud toredad ettevõtmised koos sõprade või kolleegidega – See ongi VÜRTS

Kui Sul mõlgub mõttes korraldada mõni üritus, kuid ei ole veel leidnud sobivat kohta, siis anna meile oma ideest teada ja oleme sulle igakülgselt abiks ürituse korraldamisel ja õnnestumisel!

Vürtsis oleme pööranud erilist tähelepanu mõnusa hubase atmosfääri loomisele, lisaks on meil olemas kõige vajalikuga varustatud köök, 4m laud, laua ümber istumine 14-le inimesele, aknapealsed sohvad mugavaks äraolemiseks ja ürituste eripära arvestav valgustus. Vürtsi mahub mugavalt ca 25-30 inimest. Kõigile Vürtsi külastajatele pakume kohvi ja teed. Üritustele on võimalik tellida ka endale meelepärane toitlustus.

Vürtsi leiad Kalamaja südamest Vana-Kalamaja 17!

Vürtsi ruumi kasutamise tasu on 50€/h (lisandub käibemaks). Minimaalne tasu on 2h tasu päevasel ajal ja 4h tasu õhtusel ajal reedeti ja laupäeviti. Ruumi saab kasutada ka meilt muid teenuseid tellimata.

Parkimine Vana-Kalamaja tänaval on tasuta kuni Niine tänava ristmikuni!